Kategorija: MINI KOŠARKA – PRVENSTVO HRVATSKE

U Pazinu završeno PRVENSTVO HRVATSKE U11 za dječake u Mini košarci.

U Pazinu završeno PRVENSTVO HRVATSKE U11 za dječake u Mini košarci. Sudjelovalo je deset klubova. Od naši predstavnika KK VINDIJA osvojila 7.mjesto, a KK GRAFIČAR 9.mjesto.
KK CEDEVITA upisala svih šest pobjeda I osvojila 1.mjestio pobjedivši ŠK ZADAR. Treće mjesto osvojio je KK NOVI ZAGREB BOSCO koji je u susretu za broncu pobjedio KK SPLIT.
1. Cedevita
2. ŠK Zadar
3. Novi Zagreb Bosco
4. Split
5. Oliva
6. Pazin
7. Vindija
8. Donji Miholjac
9. Grafičar
REZUTATI :
Za 9.mjesto:
BOROVO – GRAFIČAR 19:47 (9:15, 5:11, 1:13, 4:8)
Za 7.mjesto:
VINDIJA – DONJI MIHOLJAC 27:26 (3:5, 6:4, 10:8, 8:9)
Za 5.mjesto:
OLIVA – PAZIN 27:24 (6:4, 9:6, 2:5, 10:9)
POLUFINALE:
SPLIT – ŠK ZADAR 31:37 (10:13, 9:7, 7:9, 5:8)
NOVI ZAGREB BOSCO – CEDEVITA 26:33 (11:11 0:8, 7:8, 8:6)
ZA 3.mjesto:
SPLIT – NOVI ZAGREB BOSCO 21:40 (6:12, 2:6, 6:10, 7:12)
Za 1.mjesto:
ŠK ZADAR – CEDEVITA 20:28 (4:12, 2:6, 2:4, 12:6)
KONAČNI POREDAK:

U11 – KK GRAFIČAR I KK VINDIJA sutra odlaze na PRVENSTVO HRVATSKE u MINI KOŠARCI

Dječaci KK Grafičara i KK Vindije sutra zajedničkim autobusom odlaze na PRVENSTVO HRVATSKE u MINI KOŠARCI kategorija U11, Na turniru će nastupiti 10 ekipa, Vindija već u petak igra dvije utakmice, dok Grafičar igra jednu.

Petak, 10.05.2019.

br. Satnica Teren A br. Satnica Teren B

1. 15:30 KK VINDIJA – KK BOROVO/ 1. 15:30 KK CEDEVITA – KK DONJI MIHOLJAC
2. 16:45 KK SPLIT – KK OLIVA/ 2. 16:45 KK PAZIN – KK GRAFIČAR
3. 18:00 KK NOVI ZAGREB BOSCO – KK VINDIJA/ 3. 18:00 ŠK ZADAR – KK CEDEVITA

Subota, 11.05.2019.

br. Satnica Teren A br. Satnica Teren B

4. 9:30 KK BOROVO – KK SPLIT/ 4. 9:30 KK DONJI MIHOLJAC – KK PAZIN
5. 10:45 KK OLIVA – KK VINDIJA/ 5. 10:45 KK GRAFIČAR – KK CEDEVITA
12:00 SLUŽBENO OTVORENJE
6. 12:30 KK SPLIT – KK NOVI ZAGREB BOSCO/ 6. 12:30 KK PAZIN – ŠK ZADAR
7. 13:45 KK OLIVA – KK BOROVO/ 7. 13:45 KK GRAFIČAR – KK DONJI MIHOLJAC
8. 15:00 KK NOVI ZAGREB – KK OLIVA/ 8. 15:00 ŠK ZADAR – KK GRAFIČAR
9. 16:15 KK VINDIJA – KK SPLIT/ 9. 16:15 KK CEDEVITA – KK PAZIN
10. 17:30 KK BOROVO – KK NOVI ZAGREB/ 10. 17:30 KK DONJI MIHOLJAC – ŠK ZADAR

18:45 Natjecanje u šutiranju i vođenju lopte

Nedjelja, 12.05.2019.

Satnica Teren A / Satnica Teren B

9:30 Razigravanje za 9. mjesto / 9:30 Razigravanje za 7. mjesto
10:45 Polufinale A1 – B2 / 10:45 Polufinale A2 – B1
12:00 Razigravanje za 5. mjesto / 12:00 Razigravanje za 3. mjesto
13:15 FINALE

14:30 Zatvaranje turnira, podjela medalja,pehara,nagrada