SD GRABERJE, V kolo, 55. OTVORENO PRVENSTVO VARAŽDINA U KOŠARCI “MEMORIJAL ZDRAVKO KRANJEC”

SD GRABERJE – Nedjelja 19.05.2019.  V kolo 55. OTVORENO PRVENSTVO VARAŽDINA u košarci, MEMORIJAL “ZDRAVKO KRANJEC”, parovi su slijedeći :

11:00h SRIJEDOLOMCI – ENVY,
13:00h KK GRAFIČAR -KK LEPOGLAVA
15:00h KK VINDIJA – KK VINDIJA kadeti,

Četvrtak 23.05.2019., Donji Kraljevec
20:30h KK Donnji Kraljevec – KK Međimurje

pokrovitelj prvenstva ZAJEDNICA ŠPORTSKIH UDRUGA GRADA VARAŽDINA, SD ARENA VARAŽDIN

IV kolo OPV “MEMORIJAL ZDRAVKO KRANJEC” , Grafičar nadigrao mlade kadete Vindije 97:51 te potvrdio 1.mjesto i ulogu favorita prvenstva, ENVY i dalje prati Grafičar te je današjom pobjedom zadržao 2.mjesto pobjedom protiv DONJEG KRALJEVCA 100:70, Međimurje pobjedilo oslabljenu Vindije 120:81 te zasjelo na 3.mjesto tablice. Lepoglava pobjedila Srijedolomce 83:60 i pozicionirala se na 6.mjesto ispred Vindije 7. i Srijedolomaca na posljednjom 8.mjestu.

U Pazinu završeno PRVENSTVO HRVATSKE U11 za dječake u Mini košarci.

U Pazinu završeno PRVENSTVO HRVATSKE U11 za dječake u Mini košarci. Sudjelovalo je deset klubova. Od naši predstavnika KK VINDIJA osvojila 7.mjesto, a KK GRAFIČAR 9.mjesto.
KK CEDEVITA upisala svih šest pobjeda I osvojila 1.mjestio pobjedivši ŠK ZADAR. Treće mjesto osvojio je KK NOVI ZAGREB BOSCO koji je u susretu za broncu pobjedio KK SPLIT.
Za 9.mjesto:
BOROVO – GRAFIČAR 19:47 (9:15, 5:11, 1:13, 4:8)
Za 7.mjesto:
VINDIJA – DONJI MIHOLJAC 27:26 (3:5, 6:4, 10:8, 8:9)
Za 5.mjesto:
OLIVA – PAZIN 27:24 (6:4, 9:6, 2:5, 10:9)
POLUFINALE:
SPLIT – ŠK ZADAR 31:37 (10:13, 9:7, 7:9, 5:8)
NOVI ZAGREB BOSCO – CEDEVITA 26:33 (11:11 0:8, 7:8, 8:6)
ZA 3.mjesto:
SPLIT – NOVI ZAGREB BOSCO 21:40 (6:12, 2:6, 6:10, 7:12)
Za 1.mjesto:
ŠK ZADAR – CEDEVITA 20:28 (4:12, 2:6, 2:4, 12:6)
KONAČNI POREDAK:

U11 – KK GRAFIČAR I KK VINDIJA sutra odlaze na PRVENSTVO HRVATSKE u MINI KOŠARCI

Dječaci KK Grafičara i KK Vindije sutra zajedničkim autobusom odlaze na PRVENSTVO HRVATSKE u MINI KOŠARCI kategorija U11, Na turniru će nastupiti 10 ekipa, Vindija već u petak igra dvije utakmice, dok Grafičar igra jednu.

14:30 Zatvaranje turnira, podjela medalja,pehara,nagrada

ARENA VARAŽDIN IV kolo 55. OTVORENO PRVENSTVO VARAŽDINA u košarci, MEMORIJAL “ZDRAVKO KRANJEC”,

ARENA VARAŽDIN – Promjena termina utakmica u Nedjelju 12.05.2019.  IV kolo 55. OTVORENO PRVENSTVO VARAŽDINA u košarci, MEMORIJAL “ZDRAVKO KRANJEC”, parovi su slijedeći :
9:00 KK LEPOGLAVA- SRIJEDOLOMCI,
11:00h KK ENVY – KK DONJI KRALJEVEC,
13:00h KK MEĐIMURJE -KK VINDIJA
15:00h KK VINDIJA kadeti – KK GRAFIČAR ,

Dječaci U13 KK Grafičar na poluzavršnici Državnog prvenstva za košarkaše

U Zagrebu se u Trnskom igra se poluzavršnica Državnog prvenstva za košarkaše. Dječaci  U 13. KK  “Grafičar” u prvom su susretu poraženi od KK Zadra (105:55) koji u svojim redovima ima nekoliko perspektivnih dječaka. U drugoj utakmici bili su bolji od ekipe KK Larus iz Zagreba (73:50), danas u 14:15 igraju protiv KK Bosco, pobjedom nad KK Boco donio bi im prolazak skupine te nastavak natjecanja. Bravo ekipa !!!! samo tako dalje !!!

II kolo 55. OTVORENO PRVENSTVO VARAŽDINA u košarci, MEMORIJAL “ZDRAVKO KRANJEC”,

U Nedjelju u SD Graberje 28.04.2019.  II kolo 55. OTVORENO PRVENSTVO VARAŽDINA u košarci, MEMORIJAL “ZDRAVKO KRANJEC”, parovi su slijedeći : u 9:00 KK VINDIJA – SRIJEDOLOMCI, u 11:00h KK GRAFIČAR – KK DONJI KRALJEVEC, u 13:00h KK LEPOGLAVA -KK VINDIJA i u 15:00h ENVY CAFFE BAR – KK MEĐIMURJE, pokrovitelj prvenstva ZAJEDNICA ŠPORTSKIH UDRUGA GRADA VARAŽDINA