JUNIORI U-19

SLUŽBENI NALOZI

sl.nalog 8.kola – U19

sl.nalog 6.kol0 – U19 – zaostala utakmica

PRIOPĆENJA

Rezultati 7.kola U19

Rezultati 6.kola U19

Priopćenje 5.kolo U19

Priopćenje 4.kolo U19

Priopćenje 3.kolo U19

Priopćenje 2.kolo U19

Priopćenje 1.kolo U19

 

Tablica U-19

PosEkipaUKP.POB.POR.KOD KUĆEU GOSTIMAKOŠ.POS.KOŠ.PRIM.KOŠ.RAZ.BOD
15503-02-055934721210
25413-01-15093971129
34221-11-1391357346
44130-21-1295368-735
53030-10-2239375-1363
62020-10-1179262-832

Raspored i rezultati – JUNIORI

DatumEseményTime/ResultsLeagueMatch Day
KK LABRADA U-19 — KK VINDIJA U19JUNIORI SKUPINA A6.kolo
KK LABRADA U-19 — KK KOTORIBA U-19JUNIORI SKUPINA A2.kolo
KK MEĐIMURJE U-19 — KK GRAFIČAR U-19JUNIORI SKUPINA A6.kolo
KK KOTORIBA U-19 — KK DONJI KRALJEVEC U-19 termin?JUNIORI SKUPINA A6.kolo
KK KOTORIBA U-19 — KK GRAFIČAR U-19JUNIORI SKUPINA A5.kolo
KK MEĐIMURJE U-19 — KK VINDIJA U19JUNIORI SKUPINA A5.kolo
KK DONJI KRALJEVEC U-19 — KK LABRADA U-19JUNIORI SKUPINA A5.kolo
KK GRAFIČAR U-19 — KK DONJI KRALJEVEC U-19JUNIORI SKUPINA A4.kolo
KK LABRADA U-19 — KK MEĐIMURJE U-19JUNIORI SKUPINA A4.kolo
KK VINDIJA U19 — KK KOTORIBAJUNIORI SKUPINA A4.kolo
KK GRAFIČAR U-19 — KK LABRADA U-19JUNIORI SKUPINA A3.kolo
KK KOTORIBA U-19 — KK MEĐIMURJE U-19JUNIORI SKUPINA A3.kolo
KK DONJI KRALJEVEC U-19 — KK VINDIJA U19JUNIORI SKUPINA A3.kolo
KK VINDIJA U19 — KK LABRADA U-19JUNIORI SKUPINA A1.kolo
KK VINDIJA U19 — KK GRAFIČAR U-19JUNIORI SKUPINA A2.kolo
KK MEĐIMURJE U-19 — KK DONJI KRALJEVEC U-19JUNIORI SKUPINA A2.kolo
KK GRAFIČAR U-19 — KK MEĐIMURJE U-19JUNIORI SKUPINA A1.kolo
KK DONJI KRALJEVEC U-19 — KK KOTORIBA U-19JUNIORI SKUPINA A1.kolo

JUNIORI lista NAJBOLJIH strijelaca

RankIgračEkipaPTSPPG
1Krušelj BonoKK DONJI KRALJEVEC8829.3
2Moharić LovroKK DONJI KRALJEVEC7224.0
3Čajić IvanoKK MEĐIMURJE6622.0
4Pavlic MatijaKK VINDIJA6421.3
5Križanić SvenKK GRAFIČAR6321.0
6Kovačić TiborKK VINDIJA6020.0
7Brajković L.KK LABRADA U-195427.0
8Jerešić LukaKK VINDIJA4816.0
9Čevra LukaKK VINDIJA4414.7
10Stjepić FilipKK GRAFIČAR4314.3
11Stajku AdiKK VINDIJA U-174214.0
12Fuš IvanKK KOTORIBA3718.5
13Hrelec NinoKK GRAFIČAR3210.7
14Panza T.KK LABRADA U-193115.5
15Mikec DanteKK GRAFIČAR299.7
16Turek RokoKK GRAFIČAR2929.0
17Jakupak PetarKK KOTORIBA2713.5
18Herman MatijaKK MEĐIMURJE2613.0
19Radiković PetarKK GRAFIČAR268.7
20Bartolić LukaKK MEĐIMURJE258.3
21Šartaj RajanKK MEĐIMURJE 1 U-15227.3
22Horvat LovroKK DONJI KRALJEVEC2211.0
23Gašparić VedranKK MEĐIMURJE 1 U-15217.0
24Kelemen F.KK LABRADA U-191818.0
25Ujlaki DavidKK KOTORIBA178.5
26Lepen DavidKK DONJI KRALJEVEC175.7
27Benotić TomislavKK KOPRIVNICA144.7
28Vlah LovroKK DONJI KRALJEVEC134.3
29Kovač LeonardKK DONJI KRALJEVEC124.0
30Skakelja R.KK LABRADA U-19115.5
31Potnar NoaKK GRAFIČAR113.7
32Mićanović DinoKK MEĐIMURJE94.5
33Miser AntonioKK KOTORIBA94.5
34Hrešć S.KK GRAFIČAR U-1999.0
35Legen MatkoKK MEĐIMURJE U-1782.7
36Andrić T.KK LABRADA U-1984.0
37Ivanković LovroKK VINDIJA82.7
38Koščak PetarKK VINDIJA82.7
39Božičević VitoKK VINDIJA72.3
40Krušelj VidKK KOTORIBA73.5
41Miser IvanKK KOTORIBA U-1773.5
42Štefok MatijaKK DONJI KRALJEVEC62.0
43Mužic LukaKK GRAFIČAR62.0
44Zember AleksandarKK GRAFIČAR63.0
45Želimorski PavaoKK VINDIJA62.0
46Vučković D.KK LABRADA U-1955.0
47Kralj EmanuelKK GRAFIČAR44.0
48Kuqi DorianKK MEĐIMURJE 1 U-1544.0
49Pongrac TinKK MEĐIMURJE U-1744.0
50Patričević KarloKK MEĐIMURJE33.0
51Solar MihaelKK MEĐIMURJE 1 U-1531.5
52Miser StjepanKK KOTORIBA U-1722.0
53Ostoić JonaKK VINDIJA20.7
54Gudlin FabioKK DONJI KRALJEVEC20.7
55Kranjčec FranjoKK MEĐIMURJE 1 U-1521.0
56Valdec LukaKK GRAFIČAR22.0
57Trupković ErikKK DONJI KRALJEVEC U-1721.0
58Maršić M.KK LABRADA U-1911.0
59Kelemen PetarKK VINDIJA00.0
60Rukelj MarkoKK VINDIJA00.0
61Mrvelj RokoKK VINDIJA00.0
62Ošlaj M.KK LABRADA U-1900.0
63Sanković MartinKK IVANČICA00.0
64Kovač K.KK MEĐIMURJE U-1900.0
65Bujan F.KK LABRADA U-1500.0
66Rudomino V.KK LABRADA U-1500.0
67Fištrek KarloKK IVANČICA00.0
68Blum RobertKK IVANČICA00.0
69Kihas NikolaKK IVANČICA00.0
70Božak IvanKK IVANČICA00.0
71Lukić M.KK LABRADA U-1900.0
72Čulo M.KK LABRADA U-1900.0
73Klarić M.KK LABRADA U-1900.0
74Bajsić AdamKK IVANČICA00.0
75Sejdić V.KK LABRADA U-1900.0
76Iličić DinoKK VINDIJA00.0
77Žganec LovroKK ČAKOVEC00.0
78Breški BrunoKK VINDIJA00.0
79Ladić GoranKK MEĐIMURJE U-1700.0
80Jurčec BoroKK DONJI KRALJEVEC00.0
81Cmrečki MarkoKK MEĐIMURJE 1 U-1500.0
82Horvat BenjaminKK KOTORIBA00.0
83Pongrac MihaelKK KOTORIBA00.0
84Taradi JosipKK MEĐIMURJE BOYS00.0
85Vlahek DomagojKK MEĐIMURJE 1 U-1500.0
86Luc KarloKK KOTORIBA00.0
87Mavrek LeonKK IVANČICA00.0
88Hraščanec BornaKK KOTORIBA00.0
89Kanižaj DavidKK KOTORIBA00.0
90Rafael FilipKK KOTORIBA00.0
91Balog DominikKK KOTORIBA00.0
92Novak JanKK MEĐIMURJE 1 U-1500.0
93Horvat LovroKK ČAKOVEC00.0
94Horvat NikolaKK MEĐIMURJE 1 U-1500.0
95Horvat JakovKK ČAKOVEC00.0
96Mikulić LukaKK MEĐIMURJE U-1700.0
97Cimerman IvanKK MEĐIMURJE U-1700.0
98Hrustek DorianKK MEĐIMURJE U-1700.0
99Magdalenić LukaKK MEĐIMURJE U-1700.0
100Baranašić MihaelKK ČAKOVEC00.0
101Jambrečić DenisKK ČAKOVEC00.0
102Horvat ErikKK DONJI KRALJEVEC00.0
103Mikec IvanKK DONJI KRALJEVEC00.0
104Majnarić JakovKK ČAKOVEC00.0
105Jurčec HugoKK DONJI KRALJEVEC00.0
106Markan TeoKK KOTORIBA00.0