3.kolo 2.MSL KK VINDIJA – KK RADNIK 69:72

U napetoj završnici Radnik pobjedio Vidiju u zadnjim minutama

Vindija je vodila i sa 19 koševa razlika, na poluvremenu vodstvo Vindija +10, no ekipa Radnika je tokom drugom poluvremena polako stizala i bila sve bolja na terenu, dok je ekipa Vindije devastirana osobnim pogreškama padala u tempu. Imala je Vindija u zadnjim sekundama šut za 3 no lopta nije htjela u koš.

3.KOLO U-15 KK GRAFIČAR-KK SJEVER 82:43

Uspješno košarkaško prijepodne za naše dječake KK GRAFIČARA  (U-13 i U-15).

Ekipa U-15 predvođena trenerom Horvatom pobijedila je vršnjake iz Varaždina, KK “Sjever” konačnim rezultatom 82:43.

Ekipa U-13 ekipa pod vodstvom trenera Horvata pobijedila je ekipu Nedelišća rezultatom 91:9.

U istom uzrastu (U-13) susrele dvije domaće ekipe Grafičar 1 te Grafičar 2. Uspješnija je bila ekipa Grafičar 1 pod dirigentskom palicom Tomislava Horvata koja je pobijedila svoje klupske suigrače rezultatom 107:12.

5.KOLO Z-13, ŽKK VINDI – ŽKK KOPRIVNICA 40:44

U subotu, 26. listopada u dvorani Graberje odigrana je utakmica 5. kola Z-13 lige između ekipe ŽKK Vindi iz Varaždina i ŽKK Koprivnica iz Koprivnice. Utakmica je od samog početka bila veoma napeta no u konačnici je pobjedu izborila ekipa iz Koprivnice.

U ekipi Vindi najbolji strijelci su bili Jelena Florijanić s 15 postignutih koševa od čega jedna trica, Iva Rušec i Laura Rašić s postignutih 8 koševa te Petra Sajko s 6 postignutih koševa. Kod gošća najviše koševa je postigla Petrović ukupno 15 i Jurković 10.  Rezultati po četvrtinama 14:9, 8:7, 9:16, 9:12.

Iduću utakmicu Vindi igra 9. studenog u 15h u dvorani Graberje protiv ekipe Radnik iz Križevaca.