JKL – Kadeti Međimurja upisali dva velika poraza na početku JEDINSTVENE KADETSKE LIGE

Regiju SJVER u JKL predstavlja ekipa KK Međimurje, ždrijeb im nije bio naklonjen u prva dva kola.

U 1.kolu Cibona je u Ivanovcu bila bolja 121:59, u prvih par minuta utakmice Međimurje se dobro držalo, no kvaliteta je bila na strani Cibone i kako je utakmica odmicala razlika je bila sve veća.

Na kraju prve četvrtine Cibona je vodila 38:14, da bi utakmica završila 121:59

Kod Cibone najbolji su bili Kujunđić i Francišćević sa 21 košem, te Križanac Karlo sa 20 koševa i 16 skokova, kod ekipe Međimurja Marčec Lovro sa 13 koševa i Hren Nikola sa 12 koševa.

U 2.kolo Međimurje je u goste došlo Zadru, bez nosioca igre Lovre Marčeca. Zadrani su furiozno krenuli u utakmicu i u 4.minuti vode 12:2, kako je utakmica odmicala rezultat je bio sve nepovoljniji za Čakovčane. Poluvrijeme Zadar : Međimurje 62:17, kraj utakmice 116:43

Zadrane je s 16 koševa predvodio Matija Zorić, 15 i 8 skokova doda je Manuel Dundović dok je Toni Torbarina također upisao 15 ubačaja.

Kod ekipe Međimurja najbolji su bili Hren Nikola i Beuk Lovro sa 8 koševa, a pratio ih he Rodek Ivano sa 7 koševa i 3 asistencije.