ŽKK VINDI pobjednik FINALA KUPA ,Podravac – Vindi 53 – 58 (18:8, 14:16, 9:17, 12:17)

U subotu, 2.10. 2021. seniorska ekipa ŽKK VINDI  pobjedila je u finalu regije Kup natjecanja „Ružica Meglaj Rimac“ domaću ekipu ŽKK PODRAVAC
U tijesnoj završnici bile su bolje te uzele priliku i osvojile ovogodišnji trofej regije SJEVER, odlična ekipa koja pod vodstvom trenera Škerbića ima po prikazanoj igri karakter. Domaća ekipa krenula je u utakmicu koncentrirano što ima je donijelo prednost u prvoj četvrtini, u drugoj četvrtini bila je to izjednačena igra da bi Varaždinke u trećoj četvrtini ekipi domaćina dopustile samo 9 poena, do kraja utakmice vidjela se ekipna i pojedinačna kvaliteta Varaždinki koje su iskoristile energetski pad domaće ekipe te prelaze u vodstvo i zaključuju utakmicu sa 58:53.
Čestitke ekipi Vindi na osvojenom FINALU, sretno !!!